Powstańcy z Elbląga ? Śmiechu warte. I te wieńce na fakturę. Wstydu oszczędźcieszymek borski
Powstańcy z Elbląga ? Śmiechu warte. I te wieńce na fakturę. Wstydu oszczędźcie