UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@podpis - To samo z Policją, też nic nie zmienisz. Wszystko zależy od ludzi tam pracujących. Obojętnie kto będzie rządził PiS czy PO !!! Jedyne wyjście to dokładne i surowe rozliczanie za bezczynność i błędy.