Wybrany wątek opinii
E tam, kazdy skazany jest niewinny, Wysoki Sad wie co robi, przecie to jest Nadzwyczajna Kasta, elita elit. .Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
13
23
@Zbyszek 1 - Jaki ty prymityw jestes to glowa mala. ..
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
ja też już go czytać nie mogę. zaklapkowiony pisiorokatol
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
No coz ja CI poradze, ze twoj tatus byl milicjantem I cala "bystrosc"umyslu przeszla na Ciebie, przyjmij wyrazy wspolczucia. Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
2