Wybrany wątek opinii

E tam, kazdy skazany jest niewinny, Wysoki Sad wie co robi, przecie to jest Nadzwyczajna Kasta, elita elit. .Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.07.31)
@Zbyszek 1 - Jaki ty prymityw jestes to glowa mala. ..
(2020.07.31)
ja też już go czytać nie mogę. zaklapkowiony pisiorokatol
(2020.07.31)
No coz ja CI poradze, ze twoj tatus byl milicjantem I cala "bystrosc"umyslu przeszla na Ciebie, przyjmij wyrazy wspolczucia. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.07.31)
Powrót do komentarzy