UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@podpis - To samo z Policją, też nic nie zmienisz. Wszystko zależy od ludzi tam pracujących. Obojętnie kto będzie rządził PiS czy PO !!! Jedyne wyjście to dokładne i surowe rozliczanie za bezczynność i błędy.