UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dobra zmiana"trwa już od 2016 r zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury to może nie dochodziłoby do takich sytuacji

Struś

Anuluj