UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego w piszących komentarze tyle nienawiści i złości w stosunku do pielgrzymów. nA SZLAKU PIELGRZYMIM nie ma wrogości wsród pątników. Może wybierz się jeden z drugim a nauczysz się szacunku do drugiego człowieka.


Anuluj