UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego w piszących komentarze tyle nienawiści i złości w stosunku do pielgrzymów. nA SZLAKU PIELGRZYMIM nie ma wrogości wsród pątników. Może wybierz się jeden z drugim a nauczysz się szacunku do drugiego człowieka.