UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem na kilku pielgrzymkach i jest tam pół na pół wielu szczególnie młodych ludzi idzie by się wyrwać z domu po prostu z wiarą ma to mało wspólnego


Anuluj