UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem na kilku pielgrzymkach i jest tam pół na pół wielu szczególnie młodych ludzi idzie by się wyrwać z domu po prostu z wiarą ma to mało wspólnego
Byłem na kilku pielgrzymkach i jest tam pół na pół wielu szczególnie młodych ludzi idzie by się wyrwać z domu po prostu z wiarą ma to mało wspólnego