UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to???Przecież apostoł Szumowski oraz apostoł Morawiecki przepędzili już pandemię. .. Nie???To co znowu porażka. ..
Jak to???Przecież apostoł Szumowski oraz apostoł Morawiecki przepędzili już pandemię. .. Nie???To co znowu porażka. ..