UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odpowiadam nauczycielce. Ja też jestem nauczycielem i razem z kolegami żulami przez nadmiar czasu z powodu pandemii baraszkujemy pod Panią w krzakach. Zapraszamy jakby co.
Odpowiadam nauczycielce. Ja też jestem nauczycielem i razem z kolegami żulami przez nadmiar czasu z powodu pandemii baraszkujemy pod Panią w krzakach. Zapraszamy jakby co.