UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpowiadam nauczycielce. Ja też jestem nauczycielem i razem z kolegami żulami przez nadmiar czasu z powodu pandemii baraszkujemy pod Panią w krzakach. Zapraszamy jakby co.


Anuluj