UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W miejscu parterowca handlowego z lat 60 -tych naprzeciwko też powinien stanąc jak najszybciej blok mieszkalny. problemem zagospodarowania przestrzennego Elblaga jest brak Centrum, laki / Pl Konstytucji / i pola, oraz autohandle w Srodmieściu, jak w prowincjonalnym miastyeczku, a wysokosciowce na peryferiach / Brama na modrzewinę