UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W miejscu parterowca handlowego z lat 60 -tych naprzeciwko też powinien stanąc jak najszybciej blok mieszkalny. problemem zagospodarowania przestrzennego Elblaga jest brak Centrum, laki / Pl Konstytucji / i pola, oraz autohandle w Srodmieściu, jak w prowincjonalnym miastyeczku, a wysokosciowce na peryferiach / Brama na modrzewinę