UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw to trzeba cos konkretnego postawic vis a vis stacji benzynowej "Bliska", w miejsce tych pawilonow z lat 60-tych co tylko miejsce zajmuja. Pawilony moga zajac parter wysokiego budynku.

Pick

Anuluj