UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw to trzeba cos konkretnego postawic vis a vis stacji benzynowej "Bliska", w miejsce tych pawilonow z lat 60-tych co tylko miejsce zajmuja. Pawilony moga zajac parter wysokiego budynku.
Pick
Najpierw to trzeba cos konkretnego postawic vis a vis stacji benzynowej "Bliska", w miejsce tych pawilonow z lat 60-tych co tylko miejsce zajmuja. Pawilony moga zajac parter wysokiego budynku.
Pick