Wybrany wątek opinii
wielkie mi halo kolejny mądry co głupio skończył przecież nikt z was go tam nie zaciągnął
Do moderacji
Odpowiedz
8
22
kolejny głupek pisze posta, ciekawe czy te słowa powtórzysz w oczy ojcu i braciom zmarlego? zapraszam na pogrzeb, będziesz miał okazję błysnąć, nie ręczę za twoje zdrowie i życie baranku,
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Nie życzę Ci takiej śmierci ale uważaj żeby twoje słowa nie obrucily się przeciwko tobie 😡
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Stop kretynom - no i co z tego, tutaj jest post a nie cmentarz, codziennie ktos sie topi, ale juz nic nie mozna powiedziec, na walwel z nim i oglosic go swietym, smierc jest banalem przed ktorym ludzie maja drzec
Do moderacji
Odpowiedz
0
2