UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coraz częściej mam wrażenie, że policjanci robią jakąś łaskę, że przyjadą zrobić porządek tak, aby prawo było przestrzegane i to, żeby kierowcy zaczęli jeździć przepisowo, bo stwarzają dla innych niebezpieczeństwo utraty zdrowia czy też życia. Czy coś takiego ma być z ich strony jako policjantów, łaską??? No wybaczcie !!!