UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz częściej mam wrażenie, że policjanci robią jakąś łaskę, że przyjadą zrobić porządek tak, aby prawo było przestrzegane i to, żeby kierowcy zaczęli jeździć przepisowo, bo stwarzają dla innych niebezpieczeństwo utraty zdrowia czy też życia. Czy coś takiego ma być z ich strony jako policjantów, łaską??? No wybaczcie !!!


Anuluj