UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Gościa co napisał: "możesz pisać o tych miejscowościach a im to lotto. Tam targetów nie wyrobią. Poza tym część chce iść na urlopy, "- Już niedługo się przekonamy, czy to lotto !!! Poza tym zawsze tak było, że właśnie w sezonie urlopowym powinno być więcej policjantów w szczególności na drogach. Dodam, że nas obywateli gówno obchodzi, czy oni mają chęć przyjechać, czy też nie !!!! Za to biorą kasę a jak się nie podoba to przecież mogą iść na cieciów do więzienia albo na ochronę dyskotek itd. .. Każdy decydujący się na zawód policjanta doskonale wie, co może go spotkać wykonując ten zawód chyba, że teraz policjanci są bezrozumni i nie zdają sobie sprawy, co przysięgając i podpisując wymagane jest w tym zawodzie a mianowicie służba, zaznaczę słowo służba dla dobra obywateli i to powinno być dla nich najważniejsze !!!!!