UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coraz częściej mam wrażenie, że policjanci robią jakąś łaskę, że przyjadą zrobić porządek tak, aby prawo było przestrzegane i to, żeby kierowcy zaczęli jeździć przepisowo, bo stwarzają dla innych niebezpieczeństwo utraty zdrowia czy też życia. Czy coś takiego ma być z ich strony jako policjantów, łaską??? No wybaczcie !!!