UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te wybory moim zdaniem to gra o ustrój Polski. Czy autorytarny gdzie 71- letni człowiek zwykły poseł rządzi Polską. Jeden człowiek z posłusznym Prezedentem, Sejmem, Prokuraturą Trybunałem Sądem Nąjwyższym TVP zwana publiczną, służby specjalne itd Jeden bezkarny człowiek posłuszny woli Kościoła. Jaki to ustrój. Chyba w krajach arabskich tak jest. Demokracja po arabsku w Polsce. Jaki ustrój oferuję RT? Wolność i swoboda plus dziewczyna młoda.
Cz