UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Missan już jakiś czas jest wice prezydentem - czy już coś widać z jego pracy ? może tak przeprowadzić standaryzacje stanowisk wice prezydentów ? może wystarczy tylko 1 w Elblągu ?
notInfected
Missan już jakiś czas jest wice prezydentem - czy już coś widać z jego pracy ? może tak przeprowadzić standaryzacje stanowisk wice prezydentów ? może wystarczy tylko 1 w Elblągu ?
notInfected