UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Missan już jakiś czas jest wice prezydentem - czy już coś widać z jego pracy ? może tak przeprowadzić standaryzacje stanowisk wice prezydentów ? może wystarczy tylko 1 w Elblągu ?

notInfected

Anuluj