UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę znowu największych leni w POlsce- Gomułka, len Elbląski Wcisło, Protas i Gelert - najwięksi szkodnicy Polski.

Andrzejek.

Anuluj