UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcieliście wystawić rachunek a polacy wystawili wam fakture której nie bedziecie w stanie spłacić, jak zwykle buta i arogancja. PO raz kolejny zachlysneliscie sie wladza. obyscie sie udusili.
PISkowiec
Chcieliście wystawić rachunek a polacy wystawili wam fakture której nie bedziecie w stanie spłacić, jak zwykle buta i arogancja. PO raz kolejny zachlysneliscie sie wladza. obyscie sie udusili.
PISkowiec