UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcieliście wystawić rachunek a polacy wystawili wam fakture której nie bedziecie w stanie spłacić, jak zwykle buta i arogancja. PO raz kolejny zachlysneliscie sie wladza. obyscie sie udusili.

PISkowiec

Anuluj