UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny błąd na finiszu kampanii. Poparcie dla RT to nie jest poparcie wyborców dla PO. Prominentni działacze PO nie powinni się pokazywać jak chcą pomóc RT. tylko schować się głeboko. Szczególnie w Elblągu. PO powinno wyrzócić wielu i się oczyścić z tych plew. Nie trawię PO a szczególnie tej lokalnej z tym wice ale być może na RT zagłosuję. Sztuczna inteligencja nie kuma bazy albo jest bezczelna. Minus głosu na RT to jednak umocnienie pozycji wielu skompromitowanych działaczy PO. Plusów jest jednak więcej. Chyba.
Cz