UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wybor slaby ale jak juz to zdecydowanie Andrzej Duda. Pan Trzaskowski to pyszalek i arogant. Skutki jego rzadow widac w Warszawie. Ps dlaczego nic o przekopie.
57te
Wybor slaby ale jak juz to zdecydowanie Andrzej Duda. Pan Trzaskowski to pyszalek i arogant. Skutki jego rzadow widac w Warszawie. Ps dlaczego nic o przekopie.
57te