UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybor slaby ale jak juz to zdecydowanie Andrzej Duda. Pan Trzaskowski to pyszalek i arogant. Skutki jego rzadow widac w Warszawie. Ps dlaczego nic o przekopie.

57te

Anuluj