UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiem, że Elbląg to miasto emerytów i rencistów, ale żeby tak ograniczonych?U nas jednak jest dużo szkół. Te wybory jak wygra PIS to juz dykatury się nie pozbędziecie przez długie lata, chory z nienawiści starzec weżmie się za media i będziecie żyć ja w Korei Płd. Zresztą patrzeć na wiece Dudy i na to stado bijące brawo jak im kit wciską to jest szok. XXIw kraj w środku Europy. .. ..

mag10