A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
seniorom umożliwić darmowe siłownie i baseny
Ludzie opamiętajcie się każdy z nas się zestarzeje i nie wie czy mimo swojej rodziny nie zostanie sam na stare lata życie jest przekorne i wówczas będzie szukał pomocy i towarzystwa. A każdy nawet najmniejszy projekt jest ważny jak ktoś może wyjść z domu spotkać się z ludźmi w swoim wieku i miło spędzić czas leps, e to niż rozdawanie zasiłków dla nierobów od lat. Popieram zwłaszcza dla seniorów których często dzieci zostawily i wyjechały za granicę i nie interesują się losem matki i ojca.
takich seniorów którzy zostali sami. .a dzieci wyjechały za granicę lub daleko do innego miasta jest mnostwo w elblągu. .. projekt powinien byc za krojony na duża skalę żeby był. .. jakiś efekt. .. .. z tego co widać to. .. jakaś porazka. .. na starcie. .
@BigBalbina - ich własna emerytura
emeryci te mieszkania musieli sobie wykupić, nie odziedziczyli po komunie. proszę głupot nie pisać
@antyStarzec - nie utrzymujesz emerytów, emeryci też płacą podatki. widać jakim szacunkiem darzysz swoich rodziców, dziadków. ..
@antyStarzec - Mądrzejszy nie będziesz ale Stary na pewno pozdrawiam
tak? a te emeryturki, rencinki to z czego biorą?mają jakies subkonta na które odkładali? NIE!oni biorą z budzetu-czyli z mojej pracy i podatków.
projekt propagowany przez wice dyrektor na miarę wioski elbląg. ..
Z pomocy korzystaja zas ich dzieci w ANGLII,