A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@antyStarzec - A w czym Ci przeszkadza 20 samotnych i bezbronnych staruszków.
@MB - W tym, ze utrzymuję ich i płacę za ich rozrywki z moich podatków.
do antySTARZEC- TY TEŻ BĘDZIESZ STARUCHEM, OBY JAK najprędzej, i w sposób najbardziej uciążliwy!
seniorzy. .nie ludzdzie się do projektu zostaną zakwalifikowani tylko wybrańcy. .. rodziny dostojnikow urzędu miejskiego. .
dęcie w patyk, więcej słów niż treści,
@antyStarzec - Seniorzy też płacą podatki
A może pracować trzeba bo seniorzy już swoje emerytury wypracowali. Pokolenie wychowane na zasiłkach i tylko roszczeniowe
Teleopieka? Czy ma to funkcjonować tak, jak teraz teleporada? A KTO ZAPEWNI SENIOROM APARATY SŁUCHOWE, ŻEBY MOGLI USŁYSZEĆ, CO SIĘ DO NICH MÓWI???
@antyStarzec - Ty Balwanie też bedziesz staruchem
bałwanem to ty się urodziłes-zgadnij dlaczego?