31
07.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@antyStarzec - A w czym Ci przeszkadza 20 samotnych i bezbronnych staruszków.
MB (2020.07.07)
@MB - W tym, ze utrzymuję ich i płacę za ich rozrywki z moich podatków.
antyStarzec (2020.07.07)
do antySTARZEC- TY TEŻ BĘDZIESZ STARUCHEM, OBY JAK najprędzej, i w sposób najbardziej uciążliwy!
(2020.07.07)

info

6  
  1
seniorzy. .nie ludzdzie się do projektu zostaną zakwalifikowani tylko wybrańcy. .. rodziny dostojnikow urzędu miejskiego. .
Gosc (2020.07.07)

info

6  
  0
dęcie w patyk, więcej słów niż treści,
(2020.07.07)

info

0  
  2
@antyStarzec - Seniorzy też płacą podatki
Seniorzy (2020.07.07)
A może pracować trzeba bo seniorzy już swoje emerytury wypracowali. Pokolenie wychowane na zasiłkach i tylko roszczeniowe
Suweren (2020.07.07)
Teleopieka? Czy ma to funkcjonować tak, jak teraz teleporada? A KTO ZAPEWNI SENIOROM APARATY SŁUCHOWE, ŻEBY MOGLI USŁYSZEĆ, CO SIĘ DO NICH MÓWI???
BigBalbina (2020.07.07)
@antyStarzec - Ty Balwanie też bedziesz staruchem
(2020.07.08)
bałwanem to ty się urodziłes-zgadnij dlaczego?
antyStarzec (2020.07.08)