UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie opamiętajcie się każdy z nas się zestarzeje i nie wie czy mimo swojej rodziny nie zostanie sam na stare lata życie jest przekorne i wówczas będzie szukał pomocy i towarzystwa. A każdy nawet najmniejszy projekt jest ważny jak ktoś może wyjść z domu spotkać się z ludźmi w swoim wieku i miło spędzić czas leps, e to niż rozdawanie zasiłków dla nierobów od lat. Popieram zwłaszcza dla seniorów których często dzieci zostawily i wyjechały za granicę i nie interesują się losem matki i ojca.