UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak? a te emeryturki, rencinki to z czego biorą?mają jakies subkonta na które odkładali? NIE!oni biorą z budzetu-czyli z mojej pracy i podatków.

antyStarzec

Anuluj