UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak? a te emeryturki, rencinki to z czego biorą?mają jakies subkonta na które odkładali? NIE!oni biorą z budzetu-czyli z mojej pracy i podatków.
antyStarzec
tak? a te emeryturki, rencinki to z czego biorą?mają jakies subkonta na które odkładali? NIE!oni biorą z budzetu-czyli z mojej pracy i podatków.
antyStarzec