Wybrany wątek opinii
emeryci maja emerytury i mieszkania odziedziczone po komunie, wiec sobie poradza. zamiast tego czas podniesc zasilki okresowe, ktore sa najnizsze w Polsce, bo w takiej dziurze jak Elblag bylo juz ciezko przed epidemia
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
Podatki od emerytur powinny być niezwłocznie zniesione i niepotrzebne pseudorrzynastki.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
A może pracować trzeba bo seniorzy już swoje emerytury wypracowali. Pokolenie wychowane na zasiłkach i tylko roszczeniowe
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
emeryci te mieszkania musieli sobie wykupić, nie odziedziczyli po komunie. proszę głupot nie pisać
Do moderacji
Odpowiedz
2
1