Wybrany wątek opinii

emeryci maja emerytury i mieszkania odziedziczone po komunie, wiec sobie poradza. zamiast tego czas podniesc zasilki okresowe, ktore sa najnizsze w Polsce, bo w takiej dziurze jak Elblag bylo juz ciezko przed epidemia
(2020.07.07)
Podatki od emerytur powinny być niezwłocznie zniesione i niepotrzebne pseudorrzynastki.
marabi (2020.07.07)
A może pracować trzeba bo seniorzy już swoje emerytury wypracowali. Pokolenie wychowane na zasiłkach i tylko roszczeniowe
Suweren (2020.07.07)
emeryci te mieszkania musieli sobie wykupić, nie odziedziczyli po komunie. proszę głupot nie pisać
(2020.07.08)
Powrót do komentarzy