35
30.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
- koles ma dzialalnosc, bandyci chcca kasy i sie stawia-co zreszta jest sluszne bo ma jaja. .. .potem robia z niego bandyte. .. Dlatego glosuje na pis a nie na tego frajera od kamienic z warszawy!!!
hdfh (2020.06.30)
Ale palec Lichockiej pokazał.
ogląda często tvpic (2020.06.30)

info

15  
  4
Ten właśnie pokazał nie palec Lichockiej. Tylko paluch Biedronia
(2020.06.30)

info

5  
  10
Ja bym juz po pierwszym ataku robił, swoje Facet zrobił blad ze strzelal ak oficjalnie.
ziom (2020.06.30)
Zanim napiszesz takie coś, zasięgnij opinii na mieście z kim masz do czynienia, a wtedy zmienisz zdanie
(2020.06.30)
--Z artykułu wynika, że obywatel wziął we własne ręce wymierzanie sprawiedliwości za wcześniejsze ataki na niego i jago bliskich z braku działania odpowiednich służb. Co na to policja? Zanim napiszesz taką opinię, zasięgnij opinii na mieście z kim jest ten człowiek
(2020.06.30)
Dobrze karmią w emblonskim areszcie śledczym. Chłop dobrze wyglada !!! Jak wyjdzie będzie miał z czego rzeźbę robić !!!
Polak były mieszkaniec (2020.07.01)

info

6  
  1
Kto do kogo przyjechał? Działał w obronie własnej? Śmiech na sali!
Ktoś 2 (2020.07.01)

info

5  
  0
Super fotka!!
bystrzak (2020.07.01)

info

1  
  2
Czy to jest ten gość co miał tatuaż na czole czy to inny?
(2020.07.01)

info

3  
  0