A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
- koles ma dzialalnosc, bandyci chcca kasy i sie stawia-co zreszta jest sluszne bo ma jaja. .. .potem robia z niego bandyte. ..
Dlatego glosuje na pis a nie na tego frajera od kamienic z warszawy!!!
Ale palec Lichockiej pokazał.
Ten właśnie pokazał nie palec Lichockiej. Tylko paluch Biedronia
Ja bym juz po pierwszym ataku robił, swoje Facet zrobił blad ze strzelal ak oficjalnie.
Zanim napiszesz takie coś, zasięgnij opinii na mieście z kim masz do czynienia, a wtedy zmienisz zdanie
--Z artykułu wynika, że obywatel wziął we własne ręce wymierzanie sprawiedliwości za wcześniejsze ataki na niego i jago bliskich z braku działania odpowiednich służb. Co na to policja?
Zanim napiszesz taką opinię, zasięgnij opinii na mieście z kim jest ten człowiek
Dobrze karmią w emblonskim areszcie śledczym. Chłop dobrze wyglada !!! Jak wyjdzie będzie miał z czego rzeźbę robić !!!
Kto do kogo przyjechał? Działał w obronie własnej? Śmiech na sali!
Super fotka!!
Czy to jest ten gość co miał tatuaż na czole czy to inny?