Wybrany wątek opinii

- koles ma dzialalnosc, bandyci chcca kasy i sie stawia-co zreszta jest sluszne bo ma jaja. .. .potem robia z niego bandyte. .. Dlatego glosuje na pis a nie na tego frajera od kamienic z warszawy!!!
hdfh (2020.06.30)
@hdfh - Przecież to PiS rządzi od ponad 5 lat!!!Sprawa jest od 3 lat więc kulą w płot. Żeby to właśnie zmienić głosuję na Pana Rafała Trzaskowskiego!!!Dopiero będzię praworządność!Dziś media donoszą że Pan Andrzej Duda Prezydent cofnął i ułaskawił zakaz zbliżania się podobno pedofilowi. .. ale co ja tam wiem. ..
(2020.07.01)
Od razu na Tuska zaglosuj
(2020.07.01)
Powrót do komentarzy