UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze karmią w emblonskim areszcie śledczym. Chłop dobrze wyglada !!! Jak wyjdzie będzie miał z czego rzeźbę robić !!!

Polak były mieszkaniec

Anuluj