UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze karmią w emblonskim areszcie śledczym. Chłop dobrze wyglada !!! Jak wyjdzie będzie miał z czego rzeźbę robić !!!
Polak były mieszkaniec
Dobrze karmią w emblonskim areszcie śledczym. Chłop dobrze wyglada !!! Jak wyjdzie będzie miał z czego rzeźbę robić !!!
Polak były mieszkaniec