A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale parodia! Zaraz okaże się, że oskarżony jest ofiarą może? Ewidentnie dwie strony zasłużyły na wyrok najlepiej w jednej celi.
Dobrze zrobił, jak by oni go na tym parkingu zatłukli kijami albo nożami zadźgali, to teraz wielcy poszkodowani byliby na ławie, a facet na cmentarzu. Wolę siedzieć za postrzelenie gangusów, niż być na cmentarzu. Nie zapominajmy, że jeden z pokrzywdzonych, jakiś czas przed strzelaniną, wbił nóż w brzuch chłopaka, na dyskotece.
jakbym powiedzial spier. .w komentarzu to mi cenzura zdjemie ale jak migowym to juz przejdzie?
Policja też ogarnięta u nas niesłychanie. Ponoć mieli go na oku już od dawien dawna bo Rafcio nigdy nie był Świętym Franciszkiem mówiąc delikatnie. Już od dawna ludzie wiedzieli, że Rafcio ma nielegalną klamkę i każdy wiedział, że prędzej czy później taki człowiek jak on jej użyje. Tak go mieli na oku.
inteligentne gesty oskarżonych mnie powalają.
Nie no. .. .Święty człowiek. Przeprosić i wypuścić
@CH - Dokładnie przy tym co stała granatowa astra II
R. S nigdy nie dawał sobie w kasze dmuchać. Jakby nie miał klamki, to by go zadźgali tam.
Tych wszystkich, chcących powrotu lat 90 powinno się pchać na dożywocie. Zarówno wielkich pokrzywdzonych jak i oskarżonego.