UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

- koles ma dzialalnosc, bandyci chcca kasy i sie stawia-co zreszta jest sluszne bo ma jaja. .. .potem robia z niego bandyte. .. Dlatego glosuje na pis a nie na tego frajera od kamienic z warszawy!!!

hdfh

Anuluj