Wybrany wątek opinii

Z artykułu wynika, że obywatel wziął we własne ręce wymierzanie sprawiedliwości za wcześniejsze ataki na niego i jago bliskich z braku działania odpowiednich służb. Co na to policja?
(2020.06.30)
ostatnio ogladalem program Uwage na Youtubie jest "Pieniądze wpłacone, a łodzi nie ma. "To wszystko był fake"(UWAGA! TVN)"i jest komentarz propo prokuratury, no wlasnie co na to policja ? odesla zeby czekac 3 lata na sprawiedliwosc biurokracji
(2020.06.30)
Gdy słyszałem tylko o tej strzelaninie i sprawcy, to moją pierwszą myślą było: "dobrze mu tak". Teraz, gdy wiem, że facet był wielokrotnie napadany i prawdopodobnie byłby napadany nadal, bo organy ścigania i prokuratura nic nie zrobiły, by zagwarantować mu bezpieczeństwo, to zastanawiam się, co ja bym zrobił na jego miejscu w takiej desperacji.
(2020.06.30)
Ja bym juz po pierwszym ataku robił, swoje Facet zrobił blad ze strzelal ak oficjalnie.
ziom (2020.06.30)
Zanim napiszesz takie coś, zasięgnij opinii na mieście z kim masz do czynienia, a wtedy zmienisz zdanie
(2020.06.30)
--Z artykułu wynika, że obywatel wziął we własne ręce wymierzanie sprawiedliwości za wcześniejsze ataki na niego i jago bliskich z braku działania odpowiednich służb. Co na to policja? Zanim napiszesz taką opinię, zasięgnij opinii na mieście z kim jest ten człowiek
(2020.06.30)
Powrót do komentarzy