UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Robia sobie z pasa postoj do czekania na rynek, to tak jest. Oczywiscie wrobel nic nie robi to tak sie konczy. Nie zal mi was, bo w 2018 poszliscie glosowac na tego leniwego misia to macie frajerzy!
Robia sobie z pasa postoj do czekania na rynek, to tak jest. Oczywiscie wrobel nic nie robi to tak sie konczy. Nie zal mi was, bo w 2018 poszliscie glosowac na tego leniwego misia to macie frajerzy!