UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy korek, to widzimisie kierowców. .. po co chce jechać tu? Po co chce jechać tam? Przecież zamiast jechać samochodem, może iść piechotą. .. tylko po co mu wtedy samochód? Po to, żeby targal kilka siatek zakupów do chaty? Mentalność tego narodu to zwykły socjalizm pomieszany z faszyzmem. .. Każdy każdemu będzie coś nakazywał. .. mówił, co ma robić. .. jak ma robić. .. teraz siedz w domu, bo ja chce bez kolejek zrobić zakupy. .teraz tu nie skręca, bo ja się śpieszę. .. w ogóle, to nikt nie może używać samochodu, tylko ja. .. bo ja to muszę na prawdę, a Ty to tylko wymyślasz. .. ludzie. .. weźcie się wreszcie ogarnijcie. .. chcą wjechać na rynek, to niech wjezdzaja. .. A Ty jak jedziesz, to obserwuj co się dzieje. .. myśl. .. zwolnij. ..
Cogitans