66
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kiedy dokończą asfalt na bruku ul. Królewieckiej wzdłuz jednostek wojskowych????
(2020.06.19)

info

1  
  0
zaj.. inwestycje!!!!!nie ma czym się chwalić, siara i zad.., po wsiach więcej robią, niedługo Elbląg zaorają i posieją kukurydzę
(2020.06.19)

info

1  
  0
a u mnie we wsi wywiozlem obornik i chodnik zrobiliśmy Elbląg się chowa!!!!!
(2020.06.19)

info

0  
  0
zrobili ulice do knajpy Wójcika i on za zerwał banery Dudy i powiesił Po i PSLu!!!!!odwdzieczył się
(2020.06.19)

info

2  
  0
Kiedy wreszcie zrobicie porzadna droge dla rowerow na ul fromborskiej od krolewieckiej az po koniec bielan? inaczej zmuszeni jestesmy jezdzic po ulicy, zdejmijcie te znaki zakazu jazdy, miejcie godnosc, albo poszukajcie odrobine godnosci ktora juz dawno stracicliscie.
korba666 (2020.06.19)

info

0  
  0
Te ich naprawy i tak są tyle warte, że po świeżo "naprawionych"trzeba śmigać slalomem bo studzienki są 4 cm wyżej lub niżej
Młody Gniewny z e36 (2020.06.24)

info

0  
  0