UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy wreszcie zrobicie porzadna droge dla rowerow na ul fromborskiej od krolewieckiej az po koniec bielan? inaczej zmuszeni jestesmy jezdzic po ulicy, zdejmijcie te znaki zakazu jazdy, miejcie godnosc, albo poszukajcie odrobine godnosci ktora juz dawno stracicliscie.

korba666

Anuluj