UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zaj.. inwestycje!!!!!nie ma czym się chwalić, siara i zad.., po wsiach więcej robią, niedługo Elbląg zaorają i posieją kukurydzę
zaj.. inwestycje!!!!!nie ma czym się chwalić, siara i zad.., po wsiach więcej robią, niedługo Elbląg zaorają i posieją kukurydzę