UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zaj.. inwestycje!!!!!nie ma czym się chwalić, siara i zad.., po wsiach więcej robią, niedługo Elbląg zaorają i posieją kukurydzę


Anuluj