UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedy wreszcie zrobicie porzadna droge dla rowerow na ul fromborskiej od krolewieckiej az po koniec bielan? inaczej zmuszeni jestesmy jezdzic po ulicy, zdejmijcie te znaki zakazu jazdy, miejcie godnosc, albo poszukajcie odrobine godnosci ktora juz dawno stracicliscie.
korba666