UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ma co ukrywać, jakośc elbląskich ukic to luksus w porownaniu z Trojmiejskimi dziurami i nierownościami na drogach. Tam auta zdecydowanie cżeściej muszą naprawiać zawieszenia. W elblągu mozna na wiele problemow narzekac, ale na pewno nie na jakość nawierzchni ulic.