UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co ukrywać, jakośc elbląskich ukic to luksus w porownaniu z Trojmiejskimi dziurami i nierownościami na drogach. Tam auta zdecydowanie cżeściej muszą naprawiać zawieszenia. W elblągu mozna na wiele problemow narzekac, ale na pewno nie na jakość nawierzchni ulic.