A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jamess - UM i Nadleśnictwo im trzeba dziękować. Pierwszym za dojazd A tym drugim za porządek.
Przychodzi do pracy do Portelu nowa osoba. Pojawia się cykl Zawody znane i nieznane. Ta osoba odchodzi z pracy. Artykuły znikają. Przychodzi do pracy do Portelu pani Dawid. Pojawia się cykl o podróżach rowerami. Kiedyś też zniknie. Dziennikarstwo meteorytowe.
Fajny artykuł. Ja zapraszam do siebie :
https://www.youtube.com/channel/UCnCnrCyazMh2ZzJ0DBdVwiA
Nie ma opisów miejsc ale można zobaczyć jak droga wygląda oraz co się dzieje w Elblągu rowerowego :D
To droga poboczna. Nią nie prowadzi opisywana trasa.
Może szosówką bym się tam nie pchał, bo kawałek asfaltu przy jeziorze Martwym wygląda jak po bombardowaniu, ale jest do przejechania na każdym innym rowerze bez problemu.
jak nie zrzutka na remont sp 9 to teraz społeczne sprzątanie gęsiej góry, a może tak urzędasy się ruszą, siedzieli tyle w domach i brali pensję to mogą coś zrobić! Może warto pomyśleć i zamontować tam kamery, przecież tam poszło dużo kasy na remont!
Szkoda ze jelenia dolina jest raczej miejscem zbiórek lokalnych patolusow w starych niemieckich szrotach typu audi bmw volswagen. Chleja tam bez umiaru cpaja, smieca i niszcza to co jeszcze pozostało. W wodzie zalega mnostwo odpadow ławek smietnikow itd ktore to ta patologia tam wyrzuciła. Policja jest w tym temacie nieskuteczna.
- "bo kawałek asfaltu przy jeziorze Martwym wygląda jak po bombardowaniu, "- zresztą większość dróg tak u nas wygląda, te powiatowe i gminne.
Bez przesady, reszta nie jest taka zła. Poza drogą Wikrowo - Jegłownik, bo tam to było bmbardowanie dywanowe.
portel jest do zarabiania kasy