UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak nie zrzutka na remont sp 9 to teraz społeczne sprzątanie gęsiej góry, a może tak urzędasy się ruszą, siedzieli tyle w domach i brali pensję to mogą coś zrobić! Może warto pomyśleć i zamontować tam kamery, przecież tam poszło dużo kasy na remont!