UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak nie zrzutka na remont sp 9 to teraz społeczne sprzątanie gęsiej góry, a może tak urzędasy się ruszą, siedzieli tyle w domach i brali pensję to mogą coś zrobić! Może warto pomyśleć i zamontować tam kamery, przecież tam poszło dużo kasy na remont!


Anuluj