Wybrany wątek opinii

Trasa bardzo fajna i raczej bezpieczna jednak nawierzchnia drogi na Jelenią Dolinę jest w koszmarnym stanie i powinna być wyłączona z ruchu. A na Smokach jeden wielki śmietnik. W jeziorku oczywiście zakaz kąpieli.
Jamess (2020.06.21)
@Jamess - UM i Nadleśnictwo im trzeba dziękować. Pierwszym za dojazd A tym drugim za porządek.
(2020.06.21)
Powrót do komentarzy