UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda ze jelenia dolina jest raczej miejscem zbiórek lokalnych patolusow w starych niemieckich szrotach typu audi bmw volswagen. Chleja tam bez umiaru cpaja, smieca i niszcza to co jeszcze pozostało. W wodzie zalega mnostwo odpadow ławek smietnikow itd ktore to ta patologia tam wyrzuciła. Policja jest w tym temacie nieskuteczna.

Opus