UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze jelenia dolina jest raczej miejscem zbiórek lokalnych patolusow w starych niemieckich szrotach typu audi bmw volswagen. Chleja tam bez umiaru cpaja, smieca i niszcza to co jeszcze pozostało. W wodzie zalega mnostwo odpadow ławek smietnikow itd ktore to ta patologia tam wyrzuciła. Policja jest w tym temacie nieskuteczna.

Opus

Anuluj