UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z ostatnim zespołem u siebie do 80 minuty było 1:1,juniorzy błogosławieni przez księdza pokazali klasę xD
z ostatnim zespołem u siebie do 80 minuty było 1:1,juniorzy błogosławieni przez księdza pokazali klasę xD