UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no to do bytovi musi już pojechać u 13-14 Olimpia zeby jaj nie było 11 młodych może bez zmian na ławce aby jaj nie było ze OE wygra i będzie już miała 1 pkt do awansu bezpośrednio bo gruby szału dostanie


Anuluj